Курси вивчення іноземної мови

Англійська мова

Англійська мова (English) — мова політики, міжнародних організацій, бізнесу, туризму та міжнародної комунікації загалом. Сьогодні англійською спілкуються близько 1,75 млрд осіб – це чверть населення земної кулі.  


                                                                                                

Німецька мова

Німецька мова (Deutsch) є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. Сьогодні це мова великого бізнесу та можливостей.

 

 


 

Польська мова

Польська мова  (Język polski) — офіційна мова Республіки Польща. За кількістю носіїв польська мова займає друге або третє місце серед слов’янських мов.

 

 


 

Французька мова

Французька мова (français) — одна з найкрасивіших мов світу. Мова романтичної літератури та поезії. Французька є офіційною у 29 країнах світу. Вона є також однією з шести офіційних мов ООН.

 

 


 

Італійська мова

Італійська мова  (italiano) займає перше місце у рейтингу наймилозвучніших мов світу. Це офіційна мова сонячної Італії, Ватикану, Сан-Марино та Швейцарії.

 

 

 Іспанська мова

Іспанською мовою (español) як рідною розмовляють близько  407 мільйонів осіб  (за цим показником вона є найпоширенішою після китайської). Крім того, 60 млн осіб користуються нею як другою мовою. Іспанська є однією з шести офіційних мов ООН, а також є офіційною мовою Європейського Союзу та Меркосуру.

 

 


 

Інші мови

У нашому мовному центрі Ви також можете вивчити словацьку та чеську мову.