Про навчання за кордоном

Переваги навчання в Польщі

AHJFbyHFwiU

Основна перевага навчання за кордоном, щодо навчання в Україні — це дипломи, отримані в європейських навчальних закладах, без проблем конвертуються і визнаються в будь-якій країні світу. А це означає, що проблема працевлаштування випускника європейського вищого навчального закладу значно спрощується.

Колишній студент має прекрасні можливості для працевлаштування, в будь-якій країні світу, де йому заманеться.

big_130909_prakt

Випускник європейського вищого навчального закладу відрізняється від випускника українського ВНЗ високою якістю отриманих знань. Викладання в зарубіжних університетах ведеться на найвищому методичному і технічному рівні. Сучасні інноваційні освітні методики, високо ерудований викладацький і професорський склад, дають можливість студенту, по-справжньому, освоїти пізнання предметів. Крім того, в зарубіжних навчальних закладах, велике значення приділяють виробничій практиці з майбутньої професії. Тому фахівці з дипломом європейського вузу, користуються підвищеним попитом на ринку праці, так як вони не тільки сильні теоретики, а й прекрасні практики.

Закордонні ВНЗ прагнуть готувати фахівців, які згодом будуть затребувані на професійному ринку Європи.

Освіта за кордоном побудовано таким чином, що в процесі навчальної діяльності студенти напрацьовують досвід. Це дозволяє до моменту випуску говорити про практично стовідсоткове працевлаштування випускників. Зарубіжні ВНЗ в першу чергу прагнуть підвищити саме відсоток працевлаштування студентів.

Дипломи європейських ВНЗ дозволяють не тільки отримати освіту високого рівня, але вибрати місце роботи, грунтуючись на міжнародному попиті на дану професію. Проживання в іншій країні, в іншій цивілізації, в якій говорять іноземною мовою, є кращим способом досконального вивчення цієї мови. Володіння іноземною мовою досконало — велика перевага при роботі в компанії міжнародного рівня.

Практичне застосування набутих знань — на першому місці!

1318507784

Навчання за кордоном, щодо навчання в Україні — цілком доступне з фінансової точки зору. У Польщі вартість освіти та проживання відносно невисокі в порівнянні з іншими країнами Європи, і навіть в Україні. Середня вартість навчання за програмою Бакалавр чи Магістр становить півтори, дві  тисячі євро на рік. Правда у  цю суму не включені всі витрати на проживання та інші витрати під час навчання.

При виборі закордонного ВУЗу ви повинні бути готові до того, щоб повністю оплачувати своє проживання в цій країні і навчання. Якщо ваш фінансовий тил не настільки міцний, але мрія стати фахівцем світового рівня буде досягнута за всяку ціну, тоді ви можете і вчитися, і працювати. Наприклад, займатися репетиторством або надавати іншого роду послуги (реклама, віддалена робота), можливе заочне навчання.

Польський уряд і ректори польських університетів пропонують студентам, які приїхали для отримання освіти в Польщі, різні стипендії. Існують грандові програми та оплачувані практики.

82421533

Наступна перевага навчання за кордоном полягає в тому, що навчання студентів проходить в сучасних прекрасно оснащених навчальних корпусах і лабораторіях, яким можуть позаздрити українські науково дослідні інститути. Це дозволяє європейським університетам йти в ногу з останніми досягненнями науки.

Освіта за кордоном дозволить студенту досконало оволодіти іноземною мовою. Адже студент, який отримує вищу освіту за кордоном, постійно перебуватиме в середовищі носіїв мови, тому вивчення іноземної мови буде набагато простішим і якіснішим.

Ректорат європейських вищих навчальних закладів створює своїм студентам чудові побутові умови для навчання, проживання і для відпочинку. Так, всі студенти живуть в сучасних, комфортабельних гуртожитках, які не поступаються українським тризірковим готелям. У європейських гуртожитках завжди прекрасний ремонт і сучасні меблі, безкоштовний Інтернет, зали для навчання і приміщення для відпочинку.

Поряд з навчальними корпусами функціонують сучасні спортивні корпуси, футбольні поля та баскетбольні майданчики, прекрасні басейни і школа верхової їзди. По суті, про перевагу навчання за кордоном, можна говорити і писати досить довго, але краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому пропоную абітурієнтам поступати на навчання до Польщі.

Happy group of students sitting at the park talking

 

Освіта за кордоном може стати досить цікавим досвідом всього вашого життя. Побувати в іншій країні, вивчити її вдачу та звичаї, вчитися за кордоном на чужій мові — це справді незабутнє враження.

Навчання за кордоном дозволяє знайти унікальну можливість навчитися новому і розширити свій кругозір, а також дає шанс побачити життя під іншим кутом і, звичайно, вивчити іноземну мову. Також освіта, отримана за кордоном, може стати незамінним досвідом, який автоматично виділить вас з конкурентних співробітників, які володіють досвідом роботи, вільно володіють кількома іноземними мовами.

Людина, що прийняла рішення здобувати освіту за кордоном не обділена такими якостями, як цілеспрямованість, незалежність, винахідливість і вміння знаходити вихід з будь-якої ситуації. Саме ці якості дозволяють, згодом,  отримати високооплачувану роботу у вітчизняних та міжнародних компаніях.