Англійська мова


Вивчення англійської мови проводиться від початкового рівня (Elementary) до професійного (Advanced).

Початковий рівень студента та вік не мають значення.

Можливе індивідуальне навчання та навчання у міні-групах від 2 до 8 осіб на вибір студента.

 

Навчання проводиться на основі методик провідних ВУЗів світу.

Методична база мовних курсів налічує більше 300 підручників та посібників для розвитку комунікативних, граматичних, письмових мовних компетенцій, розширення словникового запасу студентів, навичок читання, аудіювання та говоріння. Серед них підручники провідних американських та британських видавництв Pearson, National Geographic, Cambridge, Oxford та ін.

Навчання проходить із залученням мультимедійних засобів: відео- та звукозаписів, презентацій, фільмів, музики тощо.  По завершенню курсу студент здає іспит та отримує сертифікат міжнародного зразка, із зазначенням кількості пройдених академічних годин та здобутим рівнем володіння мовою.


т11212

 

Даний курс спрямований на підготовку школярів до здачі Зовнішнього Незалежного Оцінювання та Державної Підсумкової Атестації з англійської мови. Тривалість курсу від 8 місяців. Підготовка проводиться за методичною базою, рекомендованою Міністерством Освіти та Науки України та Українським Центром Оцінювання Якості Освіти. Навчання включає в себе виконання типових для ЗНО вправ та пробних тестів. Викладацький склад постійно бере участь у семінарах та практикумах, присвячених підготовці учнів до ЗНО, що забезпечує максимальний рівень викладання та володіння найновішою інформацією щодо ЗНО та ДПА.

Наші переваги:

  • сучасна методика підготовки по методичних матеріалах, рекомендованих Міністерств
    ом освіти для підготовки учнів до ЗНО
  • висококваліфіковані викладачі, що спеціалізуються саме на підготовці учнів до ЗНО
  • цікаві та інформативні заняття
  • виконання пробних завдань з ЗНО
  • гнучкий розклад.

 

 

Toffle

 

Мовний Центр “ВСЕСВІТ” пропонує  унікальну можливість пройти курс підготовки до міжнародного тесту PTE, пройти безкоштовний пробний тест у екзаменатора цього тесту та здати британський міжнародний тест PTE на базі нашого центру у м.Рівне.

Окрім PTE, ми допоможемо Вам підготуватися до інших міжнародних екзаменів, типу TOEFL та IELTS. Навчальний курс включає: покращення загального рівня мови + підготовка по структурі тесту та практика стратегій успішного виконання завдань.